Interneto svetainių kūrimas

Sukursime Jums svetainę kuri didins Jūsų prekių ar paslaugų pardavimus. Pagal jūsų poreikius ir numatytą biudžetą įgyvendinsime jūsų viziją.

Sužinokite svetainės kainą
interneto svetainių kūrimas

Svetainė kuri padės pasiekti Jūsų tikslą

Jei ieškote patikimo ir modernaus skaitmeninių sprendimų partnerio - radote ko ieškojote. Visada siekiame geriausių rezultatų.

Esame lankstūs, galime pasiūlyti efektyvius reklamos sprendimus pagal Jūsų numatytą biudžetą. Kviečiame prisijungti prie mūsų laimingų klientų rato ir džiaugtis augančia Jūsų verslo statistika kartu.

Pagreitinkite savo verslo sėkmę

Geras skaitmeninis įvaizdis neleis Jūsų klientams abejoti.

Klientai ir verslo partneriai suras jus lengviau

SEO optimizacijos ar mokamos Google Ads reklamos pagalba tapsite labiau matomi internete.

Tapkite lyderiais - modernūs ir visada pirmi

Pralenkite savo konkurentus turėdami modernią ir efektyvią svetainę.

Klientų atsiliepimai


Svetainės kūrimo procesas

Vizijos aptarimas

Aptariame jūsų viziją ir svetainės funkcijas

Rinkos analize

Atliekame rinkos ir konkurentų analizę

Kuriame dizaina

Kuriame dizainą ir koduojame svetainę

Testuojame ir publikuojame

Testuojame ir publikuojame

Interneto svetainių kūrimas

Verslas be internetinės svetainės šiais laikais surandamas itin sunkiai. Interneto svetainių kūrimas yra pati populiariausia mūsų teikiama paslauga. Siūlome pasinaudoti nemokama konsultacija dėl jūsų internetinės svetainės. Svetaines kuriame įmonėms bei individualiems asmenims.

Ar interneto svetainė reikalinga visoms įmonėms?

Internetinę svetainę turėtų turėti visos aktyvios įmonės. Jei svetainė neatlieka prekių ar paslaugų pardavimo funkcijos – reprezentacinę funkciją atliekanti svetainė yra puiki idėja. Reprezentacinė svetainė stiprina įmonės bendrą vizualinį identitetą bei padeda klientams ir verslo partneriams lengvai rasti informaciją apie jus.

Interneto svetainės kūrimo kaina

Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir randame kompromisą. Pagal numatytą biudžetą pasiūlysime aktualiausią paslaugų paketą – svetainę su unikaliu dizainu skirtu jūsų tikslinei auditorijai; arba profesionalų svetainės dizaino šabloną. Todėl neabejokite ir susisiekite su mumis, visada pateiksime optimalų pasiūlymą bet kokiam biudžetui.

Svetainės priežiūra ir atnaujinimas

Pagal kliento poreikius dažniausiai svetainių kūrimui naudojame turinio valdymo sistemas. Tai itin palengvina svetainės turinio valdymą. Naujų nuotraukų ar tekstų įkėlimui į Jūsų svetainę nebereikia mūsų pagalbos.

Web dizainas

Kuriame dizainą kurio centras yra vartotojas. Detaliai išanalizuotas ir kruopščiai paruoštas dizainas rodo geriausią rezultatą. Dieviname minimalistinį dizainą – siekiame, kad atitinkamos funkcijos įvykdymas vartotojui būtų kuo paprastesnis ir greitesnis.

Nemokama konsultacija dėl naujos ar jau sukurtos svetainės

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus dėl naujos svetainės vizijos. Jei svetainę jau turite, siūlome nemokamai sužinoti ar yra būdų patobulinti Jūsų interneto svetainę.

Nemokama konsultacija

Be jokių įsipareigojimų. Darbo dienomis atsakymą gausite per porą valandų.