Interneto svetainių kūrimas

Pilnas sprendimas

Profesionalūs skaitmeniniai sprendimai sukurti būtent Jūsų auditorijai

Mes mielai pritaikysime Jums profesionalų sprendimą, kuris atitiks Jūsų įmonės poreikius.

Svetainių kūrimas

Reprezentacinė
svetainė

Grafinis dizainas

Svetainė
klientų paieškai

Internetinės parduotuvės

Elektroninės
parduotuvės

Elektroninės užsakymų valdymo sistemos

Elektroninės užsakymų
valdymo sistemos

Kodėl enbit?

Turime daugiau nei 10-ies metų patirtį dirbant su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis Lietuvoje ir Danijoje. Mūsų tikslas yra kurti aukštos kokybės interneto svetaines kuriomis galime didžiuotis.

Verslas be internetinės svetainės šiais laikais surandamas itin sunkiai. Interneto svetainių kūrimas yra pati populiariausia mūsų teikiama paslauga. Siūlome pasinaudoti nemokama konsultacija dėl jūsų internetinės svetainės. Svetaines kuriame įmonėms bei individualiems asmenims.

Ar interneto svetainė reikalinga visoms įmonėms?

Internetinę svetainę turėtų turėti visos aktyvios įmonės. Jei svetainė neatlieka prekių ar paslaugų pardavimo funkcijos – reprezentacinę funkciją atliekanti svetainė yra puiki idėja. Reprezentacinė svetainė stiprina įmonės bendrą vizualinį identitetą bei padeda klientams ir verslo partneriams lengvai rasti informaciją apie jus.

Interneto svetainės kūrimo kaina

Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir randame kompromisą. Pagal numatytą biudžetą pasiūlysime aktualiausią paslaugų paketą – svetainę su unikaliu dizainu skirtu jūsų tikslinei auditorijai; arba profesionalų svetainės dizaino šabloną. Todėl neabejokite ir susisiekite su mumis, visada pateiksime optimalų pasiūlymą bet kokiam biudžetui.

Svetainės priežiūra ir atnaujinimas

Pagal kliento poreikius dažniausiai svetainių kūrimui naudojame turinio valdymo sistemas. Tai itin palengvina svetainės turinio valdymą. Naujų nuotraukų ar tekstų įkėlimui į Jūsų svetainę nebereikia mūsų pagalbos.

Web dizainas

Kuriame dizainą kurio centras yra vartotojas. Detaliai išanalizuotas ir kruopščiai paruoštas dizainas rodo geriausią rezultatą. Dieviname minimalistinį dizainą – siekiame, kad atitinkamos funkcijos įvykdymas vartotojui būtų kuo paprastesnis ir greitesnis.

Galime būti naudingi? Susisiekite

+370 678 86 845

Parašykite kokios svetainės ar paslaugų norėtumėte. Pateiksime Jums pasiūlymą ir tikslią kainą.

Pssst... Ar žinojote, kad net 10 iš 10 klientų sako, kad dėl kito projekto vėl kreipsis į mus?

Online