Interneto svetainių kūrimas

Verslas be internetinės svetainės šiais laikais surandamas itin sunkiai. Interneto svetainių kūrimas yra pati populiariausia mūsų teikiama paslauga. Siūlome pasinaudoti nemokama konsultacija dėl jūsų internetinės svetainės. Svetaines kuriame įmonėms bei individualiems asmenims.

Ar interneto svetainė reikalinga visoms įmonėms?

Internetinę svetainę turėtų turėti visos aktyvios įmonės. Jei svetainė neatlieka prekių ar paslaugų pardavimo funkcijos – reprezentacinę funkciją atliekanti svetainė yra puiki idėja. Reprezentacinė svetainė stiprina įmonės bendrą vizualinį identitetą bei padeda klientams ir verslo partneriams lengvai rasti informaciją apie jus.

Interneto svetainės kūrimo kaina

Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir randame kompromisą. Pagal numatytą biudžetą pasiūlysime aktualiausią paslaugų paketą – svetainę su unikaliu dizainu skirtu jūsų tikslinei auditorijai; arba profesionalų svetainės dizaino šabloną. Todėl neabejokite ir susisiekite su mumis, visada pateiksime optimalų pasiūlymą bet kokiam biudžetui.

Svetainės informacijos atnaujinimas

Pagal kliento poreikius dažniausiai svetainių kūrimui naudojame turinio valdymo sistemas. Tai itin palengvina svetainės turinio valdymą. Naujų nuotraukų ar tekstų įkėlimui į Jūsų svetainę nebereikia mūsų pagalbos.

Web dizainas

Kuriame dizainą kurio centras yra vartotojas. Detaliai išanalizuotas ir kruopščiai paruoštas dizainas rodo geriausią rezultatą. Dieviname minimalistišką dizainą – siekiame, kad atitinkamos funkcijos įvykdymas vartotojui būtų kuo paprastesnis ir greitesnis.